OFERTA WYPOCZYNKU NAD MORZEM

''Szlachecka Osada''
Całoroczne domki wypoczynkowe zlokalizowane w miejscowści Kopalino
przy ul. Bursztynowej 63 w Gminie Choczewo przy restauracji ''Szlacheckie Gniazdo''

''Szlachecka osada'' to 8 niezależnych całorocznych domków - 4 drewniane, 4 murowane. Położone w najpiękniejszej części wybrzeża Bałtyku w bliskiej odległości pięknych piaszczystych plaż, pomiędzy dużymi kompleksami leśnymi a jeziorami. Lokalizacja stanowi dogodną bazę do zwiedzania regionu i ciekawych atrakcji tj. Łeby, Słowińskiego Parku Narodowego (ruchome wydmy), latarni Stilo, portu jachtowego, stadniny koni, jeziora żarnowieckiego. W pobliżu znajdują się obiekty sportowe, basen oraz korty tenisowe. W restauracju ''Szlacheckie Gniazdo'' można skorzystać z pełnej oferty gastronomicznej.

Każdy domek składaja się z :
 • aneksu kuchennego,
 • salonu - w domkach murowanych dodatkowo kominki,
 • łazienki oraz sypialni.
  Każdy domek może pomieścić 4-6 osób.

  Cena 350 zł/dobę/domek
  Cena do negocjacji w zależności od terminu i długości pobytu

  Rezerwacje można składać telefonicznie +48 691-173-587 oraz drogą e-mail
  rezerwacje@szlacheckiegniazdo.eu
  www.szlacheckaosada.pl

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęc

  OPIS MIEJSCOWOŚCI I ATRAKCJE

  Kopalino jest miejscowością letniskową, leżącą na Pobrzeżu Kaszubskim w województwie pomorskim na terenie gminy Choczewo - do którego z Kopalina jest 8 km. W odległości około 1 km. od centrum Kopalina znajduje się małe jezioro Kopalińskie. Miejscowość leży między latarnią morską Stilo a Białogórą, do której jest 10 km. Wejherowo jest najbliższym większym miastem, do którego jest 34 km.

  Kopalino otoczone jest pięknymi terenami leśnymi, leży wśród lasów iglastych oraz liściastych. Do Morza Bałtyckiego jest około 3 km można dojechać samochodem (parking nad morzem) lub pieszo ( 25 minut) albo rowerem po wyznaczonym szlaku. Główną atrakcją dla przyjezdnych jest szeroka i piaszczysta plaża.

  W odległości 1 km od centrum Kopalina oraz od morza jest jezioro kopalińskie. Jezioro otacza las prowadzi do niego piaskowa droga. Kształtem jezioro przypomina literę "L". Korzenie rosnących wokół jeziora drzew "wrastają" do wody tworząc w ten sposób małe pomosty. W jeziorze żyją atrakcyjne gatunki ryb: lin, leszcz, karaś, płoć, karp, szczupak, okoń i węgorz. Atrakcją jest pływająca po jeziorze para łabędzi, może być też przejażdżka łódką czy pontonem. W pobliżu jeziora znajduje się pole namiotowe z wypożyczalnią sprzętu wodnego - łódki, kajaki. W odległości 4 km znajdują się wydmy lubiatowskie.

  Kopalino to idealne miejsce do aktywnej turystyki wytyczonymi trasami Nordic Walking, jazdy konnej oraz na rowerach. Lokalizacja umożliwia szybki dojazd do zwiedzania regionu: Gdańska, Gdyni, Sopotu, Helu (półwysep), Łeby, Wejherowa, Lęborka. Z uwagi na bliskość wielkich kompleksów leśnych doskonałe miejsce do turystyki przyrodniczej zwłaszcza ornitologii.
  W sąsiedztwie znajduje się baza spa oraz basen, korty tenisowe, pole golfowe. Na życzenie klientów możliwość organizacji połowu dorsza na otwartym morzu, jazdy samochodami terenowymi, Quadami, paintball itp. polecamy również:

 • spływ kajakowy rzeką Piaśnicą,
 • wędkowanie na jeziorach: Kopalińskim, Choczewskim, Łebskim, Sarbskim,
 • wydmy Lubiatowskie, ruchome piaski w Łebie,
 • latarnia morska w Stilo,
 • jezioro Żarnowiec.

  Naszym atutem jest najwyższa jakość w lokalizacji umożliwiającej pełen odpoczynek w bliskości przyrodą (plaża pusta mimo sezonu wakacyjnego) a w zasięgu atrakcje turystyczne trójmiasta wraz z całą bazą rekreacyjną. •  

  Copyright © 2005-2013 SzlacheckaOsada.pl